Pagrindinis mūsų asociacijos tikslas  – vienyti blakstienų priauginimo ir laminavimo specialistus.

Siekiant bendro tikslo ir populiarinant blakstienų stilisto profesiją, I.E.S.A užtikrins, kad būsimi ir esami blakstienų priauginimo ir laminavimo meistrai gautų ne tik naujausią mokymų informaciją ir gebėtų atlikti kokybiškas paslaugas.

Tam, kad meistras būtų rekomenduojamas, reikia daugelio asmeninių savybių, tokių kaip komunikabilumas, išsilavinimas ir pasiruošimas, puiki savijauta, o svarbiausia – nuolatinis kvalifikacijos kėlimas. I.E.S.A asociacija su nariais dirba visais aspektais, organizuoja konferencijas, stovyklas, kvalifikacijos kėlimo kursus, padeda marketingo klausimais. Kiekvieno meistro asmenybė, gebėjimas įsiklausyti, noras nuolat mokytis bei didelė motyvacija yra raktas į ilgalaikę, sėkmingą karjerą. Blakstienų stilistai keliantys sau aukščiausius tikslus ir kokybės standartus, nuolat tobulinasi ir mokosi, todėl turi didelį klientų ratą, geba procedūras atlikti aukštesne nei rinkos kaina. Augdami patys didina savo tikslus ir siekius – įkuria akademijas, plečia savo veiklą, tampa treneriais, pranešėjais konferencijose, mokosi patys ir  moko kitus.

I.E.S.A yra vienintelė asociacija Lietuvoje, galinti vertinti blakstienų priauginimo ir laminavimo trenerius tarptautiniu mastu bei suteikti akreditacijas. Todėl jie turi aukštesnių tikrlų ir ambicijų, susisiek su mumis. Mes padėsime Tau tobulėti.

I.E.S.A įsteigta atsiradus poreikiui suvienyti aukštus darbo standartus sau keliančius Lietuvos blakstienų priauginimo ir laminavimo specialistus, siekiančius nuolat tobulėti, semtis žinių bei norinčius tomis žiniomis dalintis.

Šiandien I.E.S.A palaiko stiprius ryšius su aukščiausio lygio specialistais ir treneriais iš Ispanijos, Latvijos, Švedijos, Vokietijos, Jungtinės karalystės, Pietų Korėjos, Airijos ir kitų šalių. Per metus I.E.S.A nariai galės  dalyvauti   dvejuose nemokamuose seminaruose, kuriuos rengia IESA, kitiems seminarams taikoma speciali IESA narių nuolaida.  Asmeninis tobulėjimas yra svarbiausias veiksnys lemiantis sėkmę darbe. Nuolatos augti ir tobulėti – tai yra Jūsų sėkmės kelio pagrindas. Vien tik Jūsų maži ir dideli sprendimai lems kokia bus Jūsų ateitis.

Uždaviniai

  • Vienyti aukštos kvalifikacijos blakstienų priauginimo specialistus;
  • Rengti mokymo, kvalifikacijos kėlimo kursus bei seminarus;
  • Organizuoti konferencijas, čempionatus;
  • Bendradarbiauti su užsienio valstybių asociacijomis, organizacijomis ar gildijomis vienijančiomis blakstienų priauginimo specialistus.
  • Populiarinti blakstienų stilisto profesiją.
  • Organizuoti reklaminę ir leidybinę veiklą.
  • Remti savo narius profesinėje veikoje bei atstovauti ir ginti jų interesus.
  • Reitinguoti blakstienų stilistus pagal jų pasiekimus bei turimą patirtį.

TELEFONAS

+370 662 44515

REKVIZITAI

Blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacija

Mapų g. 1, Kaunas

Įm. k. 304572514

A.S. LT187300010152570838

KONTAKTINĖ FORMA

* - šie laukai yra būtini

SUSISIEKTI

Turite klausimų? Rašykite mums! Pasistengsime susisiekti su jumis kaip įmanoma greičiau. Ačiū!

Sending

©2018 I.E.S.A Visos teisės saugomos.

Log in with your credentials

Forgot your details?