Neretai nutinka taip, jog vos įpusėjus mėnesiui, piniginė nejučia ištuštėja… Kad taip nenutiktų, labai svarbu nuolat sekti savo biudžetą, kuris bus didesnis, jei susirasite papildomą, apmokamą veiklą, kuria galėsite užsiimti po įprasto darbo. Tokie papildomi darbai, nereikalaujantys pastovaus įsitraukimo – labai populiarūs užsienyje. Ypač, kai norisi susitaupyti svajonių atostogoms.

Siūlome keletą papildomų darbų, kuriuos galėsite paprastai atlikti savo laisvu laiku.

Grožio meistrai

Domitės grožio kultūra bei naujausiomis tendencijomis? Šiuo metu daugelis merginų trokšta ilgų riestų blakstienų, todėl tai puiki galimybė laisvu metu užsidirbi papildomų pinigų. Investavus į vienos dienos kursus grožio akademijoje, įgysite profesionalius įgūdžius, kuriuos galėsite paversti uždarbiu! Blakstienų priauginimo ar laminavimo procedūras laisvu nuo darbo metu galėsite atlikti net ir savo namuose. Panaši situacija ir su manikiūru bei visažu. Geriausius Lietuvos trenerius nesunkiai rasite užsukę į Tarptautinės blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacijos tinklalapį: www.lashunion.com.

Pavežėjimas

Turite automobilį bei teisę vairuoti? Paverskite tai papildomomis pajamomis pavežant žmones! “Uber” bei “Taxify” platformos suteikia puikias sąlygas norint teikti pavežėjimo paslaugą. Tereikia užsiregistruoti bei užregistruoti savo automobilį bei laukti klientų! Dažnai šių kelionių metu užsimezga smagus dialogas bei diskusija, todėl toks darbas gali būti dar ir įdomus.

Renginių asistentai

Jaunesniems žmonėms puikiai tiks renginių asistentų darbas. Vasarą miestuose atgyja ir renginių sezonas, todėl tokių pagalbininkų – išties reikia. Renginių organizatoriai dažnai ieško asistentų renginiuose – nuo pagalbininkų paruošti renginio vietą iki žaidimų vedėjų. Jei mėgstate suktis renginiuose, neturite planų savaitgaliui ir norite puikios praktikos organizavimo srityje – laisvalaikį praleiskite padėdami renginiuose ir už tai papildomai užsidirbsite! Puiku ir tai, jog tokie renginiai, koncertai ar įmonių vasaros šventės dažnai vyksta savaitgaliais, todėl tai netrukdys jūsų pagrindinės veiklos.

Trumpalaikė vaikų priežiūra

Augote su jaunesniuoju broliuku ar sesute? Puikiai susikalbate su vaikais? Tuomet trumpalaikės auklės darbas kaip tik jums! Dažnai tėvai ieško ne tik auklių visai dienai, bet ir kas jų atžalas galėtų pasiimti iš darželio ar po pamokų, o gal – praleisti drauge keletą valandų, kol tėvai tvarko reikalus ar svečiuojasi pas draugus. Beje, populiarėja pageidavimai, jog auklės kalbėtų užsienio kalba ir leisdamos laiką su vaikais tuo pačiu padėtų jiems tobulinti anglų ar kitos kalbos žinias. Tad jei randate bendrą kalbą su vaikais ir gerai kalbate užsienio kalba – trumpalaikės auklės darbas bus puikus pasirinkimas.

0 Komentarų

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

SUSISIEKTI

Turite klausimų? Rašykite mums! Pasistengsime susisiekti su jumis kaip įmanoma greičiau. Ačiū!

Siųnčia

©2019 I.E.S.A Visos teisės saugomos.

Log in with your credentials

Forgot your details?