Seniai svajojau sudalyvauti dideliame grožio renginyje ir išmėginti savo jėgas. Socialinėje erdvėje radau pranešimą, apie gegužės 30 dieną KIGSA organizuojamą blakstienų sektoriaus atvirą čempionatą  😍”Kaunas Beauty 2021″. Iškart užsiregistravau ir nieko nelaukus pradėjau ruoštis. Eigoje kilo daugybė klausimų – koks renginio formatas, trukmė, koks bus vertinimas. Jaudinausi nuo pat pirmos akimirkos, kai užsiregistravau į blakstienų laminavimo rungtį.

Labiausiai mane kamavo dilema kokį modelį reikės pasirinkti. Visai netikėtai mano dėmesį socialinėje medijoje patraukė onlineseminaras kaip pasirinkti tinkama modelį čempionatui! Prisijungiau pasiklausyti apie ką bus kalbama dar tą patį vakarą. Šis seminaras man padėjo susidėlioti mintis į vietas. Buvo aiškinama kokį modelį pasirinkti, taip pat, kad geriau pasirinkti modelį su juodom blakstienom, kad mažiau matytųsi klaidos, taip pat, kad būtų ne per didelis kiekis blakstienų, atviri vokai, kad nebūtų itin jautrios akys, nes už paraudusias akis minusuojami konkursiniai balai! Iškart supratau, kad naujas modelis netiks, turi būti  tas žmogus, kuriam aš kažkada jau esu dariusi šią procedūrą ir tiksliai žinau, kad akys neašaros ir neraudonuos, o laminavimo efektas bus nepriekaištingas! Kadangi turiu didelį  klientų ratą, pradėjau analizuoti turimas nuotraukas ir ieškoti sau tinkamiausio modelio.

Iki čempionato su modeliu susitikom 2 kartus! Mane neramino didelis kiekis jos natūralių blakstienų, jų buvo išties daug. Tai reiškia, kad galiu kažkuriame procedūros žingsnyje „užsižaisti“ ir nespėti į skirtą 1.20h laiko tarpą procedūrai čempionato metu atlikti. Dėl šios priežasties susitikus pirmąjį kartą dirbau paleidusi laikmatį ir stebėdama kiek laiko užtrunku ties kiekvienu procesu: blakstienų klijavimas ant suktuko, dažymas, kruopštus valymas ir kt.  Iškart pasiskirsčiau optimalų laiką kiekvienam žingsniui ir nutariau nei viename negaišti nei vienos minutės daugiau, kad viską spėčiau. Ir nuo to laiko man pasidarė ramu, jaučiausi pasiruošusi ir užtikrinta savo veiksmų eiga.

Ir štai, akimirksniu praskriejus laukimo kupinoms dienoms, atėjo jaudulio pilnas sekmadienis. Savo jėgas aš bandžiau blakstienų laminavimo expert grupėje, tai reiškia, kad varžiausi su kitais treneriais ir/ar meistrais, turinčiais daugiau nei 3 metų patirtį. Viskas vyko labai greitai, man net nespėjus susivokti. Iš pradžių, neslėpsiu, labai drebėjo rankos, kol neužklijavau blakstienų ant suktukų, maniau, jog nebetelpu numatytame iš anksto laike. Tačiau vėliau viskas vyko sklandžiai, o galutinis rezultatas viršijo mano lūkesčius. Svarbiausia man buvo profesionalų nuomonė apie atliktą darbą, bet taip pat buvo smagu pasižiūrėti, kaip dirba kiti savo srities žinovai.

Lemtingą pirmadienio rytą, skelbiant nugalėtojus išgirdau ir savo vardą! Pelniau 2 – ąją vietą! Labai labai apsidžiaugiau! Todėl noriu padėkoti visiems, kas man padėjo, dalinosi informacija ir patarimais. Didelis ačiū organizatoriams! Viskas vyko labai sklandžiai, gražiai ir profesionaliai!  KIGSA  organizuojamame atvirajame čempionate “Kaunas Beauty 2021” dalyvavau pirmą, bet tikrai ne paskutinį kartą. Noriu padėkoti “Koukla” produktų linijos atstovei Ilonai Vilkelei už nuostabius produktus, kurių pagalba gaunami neįtikėtini rezultatai

Ir labai dėkoju visiems už palaikymą, tikėjimą manimi ir sveikinimus.

SEKITE MUS

REGISTRUOTIS Į SEIMINARĄ

  * - šie laukai yra būtini

  ©2021 I.E.S.A Visos teisės saugomos.

  SUSISIEKTI

  Turite klausimų? Rašykite mums! Pasistengsime susisiekti su jumis kaip įmanoma greičiau. Ačiū!

  Sending

  Log in with your credentials

  Forgot your details?