Šiais metais, kaip niekada, vyko daug online čempionatų: tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Būtent, online būdu, dėl savaime suprantamos priežasties – pandemijos. Keliuose iš jų sudalyvavau ir aš, bet vienas man asmeniškai yra labai svarbus, nes jis visada turės ypatingą istoriją. KIGSA organizavo online foto konkursą “Metų blakstienų meistras 2021”. Dvejonių buvo tik dėl situacijos šalyje, kadangi registracija vyko tuo metu, kai Lietuvoje grožio sektoriaus darbuotojams buvo uždrausta dirbti, bet tai vis tiek nenuvijo minčių, kad noriu vėl sudalyvauti konkurse. Kai tik situacija pagerėjo, iškart išsiunčiau savo registracijos formą ir galvoje dėliojau kaip ir ką darysiu, kokį priauginimo stilių, modeliavimą rinksiuosi ir jau jaučiau minimalų jaudulį.

Aš dirbu neseniai, bet čempionatai mane pritraukė nuo pat pradžių. Pirmajame sudalyvavau vos po 4 mėnesių bendro darbo su blakstienų priauginimu, todėl šiuo metu aš vis dar priklausau jauniaus kategorijai, tą pažymėjau ir registracijos formoje. Kitą dieną sulaukiau skambučio čempionato organizatorių, kad mano pasirinktam priauginimui jauniaus kategorijai (rinkausi stilizuotą priauginimą su L linkiu) pakankamas skaičius merginų nesusirinko, todėl jame dalyvauti negalėsiu. Teko rinktis kitą priauginimo rūšį savo kategorijai arba pasiimti atgal pinigus. Labiausiai mane nustebinęs pasiūlymas buvo dalyvauti master kategorijoje su mano norimu L linkiu. Šiek tiek suglumau ir išsigandau, nes žinau kiek Lietuvoje yra gerų meistrų ir mane apėmė baimė, kad dalyvaudama nusivilsiu.

Visgi greit persigalvojau ir supratau, kad prarasti aš neturiu ko, todėl pakoregavau savo registracijos formą ir  pažymėjau master kategoriją vietoje junior.  Tada mane aplankė supratimas, kad reikės dar labiau pasitempti. Ėjo laikas, o aš vis galvojau, kad nors į TOP5 papulčiau ir man to užtektų, stebėjau kada paskelbs rezultatus ir kasdien negalėjau nurimti. Pradėjo skelbti kas pateko į topų viršūnes ir pamačius savo pavardę tarp visų kitų stiprių meistrų, turėjau nurimti, bet aš dar labiau įsitempiau, nes dabar jau panorau nors trečios vietos ir galvojau, kad posakis, jog “apetitas kyla bevalgant” yra visiškai teisingas.

Atėjo diena, kai vyko mini renginys prizininkams paskelbti ir jis vyko Kaune, o aš iš Vilniaus, tad stebėjau live transliaciją ir drebančiom rankom laukiau kada gi pagaliau paskelbs rezultatus. Ir laukimas pasiteisino, lūkesčius pranoko, baimė peraugo į didžiulį džiaugsmą, nes aš užėmiau pirmą vietą!!! Didžiavausi savimi, bet vis dar negalėjau patikėti.

Todėl visoms, kurios jaudinasi, kad neturi tam patirties, žinių ir bijo save parodyt noriu patarti vyti visas dvejones lauk!! Dirbti ir siekti savo tikslų ir svarbiausia nustoti bijoti!

SEKITE MUS

REGISTRUOTIS Į SEIMINARĄ

  * - šie laukai yra būtini

  ©2021 I.E.S.A Visos teisės saugomos.

  SUSISIEKTI

  Turite klausimų? Rašykite mums! Pasistengsime susisiekti su jumis kaip įmanoma greičiau. Ačiū!

  Sending

  Log in with your credentials

  Forgot your details?