Sveiki, esu Julija.
Į grožio sritį pasukau prieš septynerius metus dar gyvendama Norvegijoje. Išmokusi keletą procedūrų grožio sektoriuje, supratau,kad labiausiai noriu, jog klientės rašytusi būtent antakių korekcijai. Tad, nusprendžiau nesiblaškyti ir gylinti žinias tik apie antakius. Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad antakius “piešti” man sekėsi nuo pat pirmų kursų. Ne, buvo sunku, reikėjo apsilankyti ne vienuose mokymuose, kol darbai pradėjo gerėti. Bet klausimas, tvarkyti antakius ar ne, man niekada nekilo. Antakių menas patiko nuo pirmų kursų ir aš supratau, kad reikia tik daugiau laiko,praktikos ir žinių. Tad, ramiai mokinausi ir pati nepastebėjau, kai klientės, norėdamos rezervuoti laiką pas mane, turėdavo rašytis gerokai iš anksto. Džiaugiuosi, kad pirmi nepavykę darbai manęs neišgązdino, nes šiuo metu aš vis dar tvarkau klientėms antakius ir nereikia ieškoti papildomų procedūrų, kad užpildyti darbo grafiką 🙂

2020m gruodžio mėn laimėjau antakių ABC rungtyje 1vietą. Nors tikslas buvo susipažinti su visomis taisyklėmis prieš kitus čempionatus, bet išgirsti savo vardą prie pirmos vietos nominacijos buvo didžiulis džiaugsmas. Manau, kartais mes per anksti pasiduodame atlikusios pirmus netobulus darbus. O reikia tik šiek kantrybės, užsipyrimo ir tinkamai pasirinkti mokytojus.
Taip pat, manau, kad kartais mes per daug kritiškai vertiname savo darbus. Bet užėmus čempionate prizinę vietą visada atsiranda daugiau pasitikėjimo, noro tubulėti ir sulaukti dar daugiau įvertinimų. Patikėkit, čempionatai mus tik sustiprina ir augina!!! Nustokime abejoti ir leiskime, kad mūsų darbus įvertintų kiti. Net neįsivaizduojate, kaip rezultatai gali Jus nustebinti.

SEKITE MUS

REGISTRUOTIS Į SEIMINARĄ

  * - šie laukai yra būtini

  ©2021 I.E.S.A Visos teisės saugomos.

  SUSISIEKTI

  Turite klausimų? Rašykite mums! Pasistengsime susisiekti su jumis kaip įmanoma greičiau. Ačiū!

  Sending

  Log in with your credentials

  Forgot your details?