Sveikos, esu Viktorija, trumpai norėčiau pasidalinti apie įspūdžius bei emocijas, kurios apima dalyvaujant čempionate. Nors visi čempionatai bei konkursai, kuriuose dalyvavau, ir laimėdavau prizines vietas, man įsimintini, nesvarbu tai būtų online ar gyvas renginys, bet didžiausias emocijas sukėlė dalyvavimas 2019metais gyvame atvirame “Kaunas beauty 2019” čempionate, kuomet laimėjau MEGA volume expert kategorijoje pirmos vietos apdovanojimą.

Po įtemptų beveik 5 val darbo, kai atrodo ir akys pavargo, ir kūnas pavargo nuo streso, kuomet su didžiuliu jauduliu lauki gerbiamų teisėjų patikros bei įvertinimų , kurie susirinkę iš visokiausių pasaulio kraštų, tokių kaip Baltarusija, Vokietija, Anglija, Ukraina, Pietų Korėja, atrodo, jog vos ne žemė po kojom pasidaro minkšta  Belaukiant rezultatų ir stebint kaip kviečiamos dalyvės, užėmusios prizines vietas, į sceną, tu giliai viduje vis tikiesi, jog gal ir tu papulsi į tą penketuką stipriausių, o jau apie kokią bent trečią ar antrą vietą, jau nesakant apie pirmą, tai ir svajot net bijai ir nedrįsti… ir kai jau pradėjo skelbti 3 vietos laimėtojas, visos viltys pradėjo dinginėti man..

Čia, netikėjai, organizatorių balsas pasigirsta, kai ištaria: “pirmos vietos MEGA volume nugalėtoja Viktorija Stankevičiūtė”… apėmė nerealus jausmas… ir mintyse spėji dar pagalvot, ar tikrai man nepasigirdo? Tuomet mano modeliukas, lyg patvirtindama išgirstą informaciją, sako – eik, jau eik, tavęs laukia scenoje. Jausmas nuostabus, kuris kompensuoja visus jaudulius, nemigos naktį prieš čempionatą, galvos svaigimą, rankų drebėjimą bei sunkų darbą nors tai buvo nebe pirmas nei paskutinis mano čempionatas, bet įspūdžių paliko daugiausiai

Mielos meistrės!!! Noriu visas Jus, dalyvaujančias konkursuose, čempionatuose, nuoširdžiai palaikyti, ir ypatingai skatinu nesustoti, nesidrovėti, nebijoti, nes kiekvienos meistrės pareiga lavinti bei pateikti savo įgūdžius. O mūsų rezultatų įvertinimas čempionate yra didelis motyvacijos veiksnys, užkuriantis “varikliuką” siekti tobulumo ir eiti pirmyn.

SEKITE MUS

REGISTRUOTIS Į SEIMINARĄ

  * - šie laukai yra būtini

  ©2021 I.E.S.A Visos teisės saugomos.

  SUSISIEKTI

  Turite klausimų? Rašykite mums! Pasistengsime susisiekti su jumis kaip įmanoma greičiau. Ačiū!

  Sending

  Log in with your credentials

  Forgot your details?